Введите слово для поиска

Новости

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел

25 червня поточного року Держенергоефективності на виконання вимог статі 20 Закону України «Про теплопостачання» оприлюднило на своєму сайті табліцу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел.

Згідно тексту Закону про альтерантивні джерела енергії, альтернтивні джерела енергії це — відновлювані джерела енергії, до яких належать енергія сонячна, вітрова, геотермальна, гідротермальна, аеротермальна, енергія хвиль та припливів, гідроенергія, енергія біомаси, газу з органічних відходів, газу каналізаційно-очисних станцій, біогазів, та вторинні енергетичні ресурси, до яких належать доменний та коксівний гази, газ метан дегазації вугільних родовищ, перетворення скидного енергопотенціалу технологічних процесів. Зі всього переліченого, найближче до нашої сфери діяльності, це «енергія біомаси». У нашому портфоліо є проекти будівництва котелень для виробництва тепла з біомаси. Паливом на таких котельнях є агропелета.

Таблиця для розрахунку тарифів:

Опубликовать комментарий

Ваш email будет скрыт.