Введите слово для поиска

Новости

Зміївську ТЕС переобладнують на газове вугілля

зміївська тесЗа інформацією начальника Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Олексія Белоцького, 30 травня на енергоблоці № 2 Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» завершено комплекс будівельно-монтажних робіт з технічного переоснащення систем подачі, приготування та спалювання палива з переведенням котлоагрегатів на використання вугілля марки «Г» і «ДГ». Згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України введення енергоблоку № 2 у промислову експлуатацію передбачено до 1 вересня 2017 року.

Енергоблок № 5 Зміївської ТЕС має бути переведено на марку «Г» до 15 вересня 2017 року

Крім того, ПАТ «Центренерго» та Зміївська ТЕС готуються до подальшої реконструкції енергоблоків № 1 та № 9 зі спорудженням установки сіркоочищення.

«Завдяки реалізації цих проектів буде подовжено строк експлуатації обладнання ТЕС, істотно поліпшено екологічні та економічні показники енергообладнання. Також це надасть можливість знизити вартість палива, забезпечити безперебійне постачання вугілля з Львівсько-Волинського басейну для стабільної генерації», — пояснив Олексій Белоцький.

Паралельно з технічними роботами на Зміївській ТЕС триває накопичення складських запасів вугілля. На сьогодні його обсяги складають понад 110 тис. т, що забезпечить подальшу роботу електростанції та стабільне проходження опалювального сезону 2017-2018 років.

Джерело: http://kharkivoda.gov.ua/

Опубликовать комментарий

Ваш email будет скрыт.